Tere tulemast Mulgimaale!

Parem ütessa kõrda mõõta, ku ütessa kõrda tetä!
Tahad latva ronide, akka tüvest pääle!

Mulgimaa Arenduskoja juhatus

MTÜ Mulgimaa Arenduskoja juhatuse kooseis alates 1.12.2017. a.


Vasakult paremale: Peeter Rahnel, Maido Ruusmann, Alar Karu, Katrin Kivistik, Kadri Õmblus, Dmitri Orav, Indrek Valner, Andres Saarep, Kaido-Allan Lainurm

MTÜ Mulgimaa Arenduskoja juhatuse liikmed:

  Nimi Telefon e-posti aadress Organisatsioon
1. Dmitri Orav     juhatuse esimees     53 541 585 dmitri.orav@mulgivald.ee MTÜ Karksi Turism ja Keskkond
         
2. Maido Ruusmann   juhatuse aseesimees 5 297 969 maido@torva.ee Tõrva vald
         
3. Alar Karu 5 172 437 alar.karu@viljandivald.ee Viljandi vald
         
4. Katrin Kivistik 5 293 565 katrin.kivistik@viljandimaa.ee MTÜ Holstre Pere Selts
         
5. Kaido-Allan Lainurm 5 643 190 kaido@lainurm.ee Polli mõis OÜ
         
6. Peeter Rahnel 56 613 433 peeter.rahnel@mulgivald.ee Mulgi vald
         
7. Andres Saarep 5 137 845 andressaarep@gmail.com Vanamõisa toitlustus OÜ
         
8. Indrek Valner 53 433 591 indrekvalner@gmail.com MTÜ Taagepera Külaselts
         
9. Kadri Õmblus 5 051 628 kadri1970@hot.ee OÜ Süsi SG

16. juuni 2015 a. üldkoosolekul kinnitati MTÜ Mulgimaa Arenduskoja juhatus koosseisus:
 

Ene Saar juhatuse esimees KOV esindaja  +372 507 0846  ene.saar@viljandivald.ee
Maido Ruusmann juhatuse aseesimees KOV esindaja  +372 5297969  maido@torva.ee
Peeter Arro Äriühingute, sh FIE esindaja  +372 5330 4252  peeter@siseturism.ee
Siim Ausmees MTÜ esindaja +372 503 2748  siimausmees@gmail.com
Juta Jalakas MTÜ esindaja  +372 5592 2615

 Jallu50@hot.ee

Alar Karu                     KOV esindaja  +372 517 2437  alar.karu@tarvastu.ee
Ene Maaten                                 KOV esindaja  +372 5698 0787  ene@halliste.ee
Arvo Maling Äriühingute, sh FIE esindaja +372 528 4740  arvo.maling@nuiapmt.ee
Enn Mihailov KOV esindaja  +372 503 1845  enn@hummulivv.ee

Dmitr Orav                 

MTÜ esindaja

 +372 528 3115

 dmitri.orav@karksi.ee

Reet Paju MTÜ esindaja  +372 5360 3905  reet.paju.001@mail.ee
Ene Sillamaa Äriühingute, sh FIE, esindaja +372 5343 2884

metsatalu@metsatalu.ee 

Tarmo Tamm KOV esindaja  +372 505 1187  tarmo.tamm@helme.ee
Aivar Uibu KOV esindaja  +372 515 3546  aivar@podrala.ee
Kadri Õmblus Äriühingute, sh FIE, esindaja  +372 505 1628  kadri1970@hot.ee

Kaupo Välba                 

Äriühingute, sh FIE, esindaja

+372  503 2121 

 kaupoabja@hot.ee