Uudised

Mulgimaa on esindatud turismimessil Tourest 2016

08. veebruar 2016 kell 11:38

Rahvusvaheline turismimess Tourest on vanim ja suurim turismimess Balti riikides.

Mulgimaa on aastaid sellel messil esindatud, nii ka tänavu. Mulgimaa on esindatud Viljandimaa stendil Puhka Eestis hallis.Mulgimaa värvid on messil puane ja must.

Mulgimaad tutvustavad messil Mulgi Kultuuri Instituut ja Mulgimaa Arenduskoda.

Kutsume messi külastajaid Mulgimaad külastama, tutvustades ennekõike Mulgimaa sündmusi.

Mulgimaa tähtsündmuste kalender on leitav siit (ära unusta kalendrit voltida!).

Mulgi nutikust tutvustavad Polli terviseuuringute keskuse töötajad, pakkudes oma põnevaid ja uuenduslikke tervisetooteid müügiks ja degusteerimiseks.

Mess toimub paralleelselt 3 erinevas hallis. Peahallis on eksponentidena esindatud reisikorraldajad, reisibürood, transpordiettevõtted, kindlustusfirmad, haridusasutused, hotellid, restoranid, meelelahutusteenuste ja vaba aja tegevuste pakkujad, välismaised sihtkohad ja palju muud. Eraldi "Puhka Eestis" hallis on esindatud Eesti spaad ja turismipiirkonnad, andes ülevaate siseturismi võimalustest. Lisaks on messil lastehall, mis pakub väiksematele turismisõpradele erinevaid lõbusaid ja harivaid tegevusi.

Messi pealaval toimub kolme päeva jooksul interaktiivne programm, pakkudes külastajatele veelgi rohkem meelelahutust. Laval toimuvad erinevad etteasted, oksjonid, viktoriinid, mängud, võistlused jne. Kõigil eksponentidel on võimalus anda oma panus pealava programmi ning seeläbi saavutada lisanähtavust. Lisaks on võimalik messikeskuse seminariruumides korraldada töötubasid, esitlusi ja seminare.

25.rahvusvaheline turismimess Tourest 2016 toimub 12.-14.veebruaril Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28).

Prindi tasuta messi kutse siit

Info Mulgimaa esindamise kohta Tourestil Mulgi Kultuuri Instituut Kaja Allilender 5185371