Mulgi tooted. Mulgi toit. Tehtud Mulgimaal!

Morna talu

Veski talu Morna küla Mulgi vald

Kontakt: mornaaed@hot.ee, Andres Mets +372 506 9861, Danel Mets +372 568 64121

Morna talu

Morna talupood kaup on müügil Tallinnas Nõmme turul.

Tooted:Kasvatatakse ise lisaks õuntele ja maasikatele kurki, sibulat, paprikat ja küüslauku. Samuti valmistatakse oma õunast värsket mahla ja kuivatatud õunu.

Koostöös Polli tooteareduskeskusega valmistatakse pastöriseeritud mahlasid. Väga kvaliteetne ja usaldusväärne on meie Morna mesiniku mesi, mille põhikorje saadakse kohalikest liigirohketest saastamata metsadest.
Valmistatakse oma õuntest ja marjadest Morna koduveini, kinkides või müües seda oma headele klientidele ja partneritele sooviga pakkuda midagi eksklusiivset Mornast.

Morna Talu OÜ alustas oma tegevust 2008. aastal kahe talu ettevõtmisel. Meie missiooniks on taastada ja edendada Morna küla kui eesti ärilise puuviljanduse sünnikoha tuntus ning väärtustada maaelu läbi majandustegevuse. Meie visiooniks on teadmine, et ka tänapäeva Eestis teeb maatöö õndsaks, ning arusaam, et iga linnainimene saab seda tööd hinnata, teadlikult tarbides meie kodumaiseid puuvilju. Aianduse edendamine on aastakümnete pikkune töö ja meie oleme selle alguses.

Käesoleval ajal rendime õunaaedu Pollis ja rajame uut Mornas, samuti rajame Mornas uut ploomiaeda. Morna Talu ja Polli, ning lisaks ka kohalike külade ja metsade saadusi müüme Tallinnas Nõmme turul ja Tartus Morna Talupoes, mis asub Ujula Konsumis.